Martin Vozar - Hudební nauka 4

 
  • 1 z 11
 
Sešity obsahují základní poznatky o hudebních nástrojích, pěveckých sborech, symfonickém a komorním orchestru.
Dostupnost Skladem (86 ks)
105 Kč    
Kategorie Pracovní listy a sešity
 

Pracovní sešit pro čtvrtý ročník hudební nauky v ZUŠ. Učivo je zpracované přehledně (názorně vysvětlené pojmy a předepsané příklady se zadáním). Úlohy vycházejí z třetího sešitu a jsou doplněné o nové poznatky. Žáci si procvičují intervaly, kvintakordy a jejich obraty.

Sešity obsahují základní poznatky o hudebních nástrojích, pěveckých sborech, symfonickém a komorním orchestru. Rytmické cvičení navazují na sešit Hudební nauka 3 a jsou doplněny zajímavými úlohami zaměřenými na osminové a šestnáctinové noty, trioly, tečkovaný rytmus, tříosminový a šestiosminový takt. Žáci své vědomosti využijí v hudebních kvízech, doplňovačkách a hudebních hádankách. Sešity jsou doplněny portréty hudebních skladatelů.  Sešity jsou doplněné nápaditými grafickými symboly a obrázky hudebních nástrojů.

Rozsah 84 stran.

Přehled učiva:

Tónová  soustava, tóny základní a odvozené, durové stupnice, mollové stupnice, kvintakord, obraty kvintakordu, intervaly, transpozice, dominantní septakord, hudební názvosloví, hudební nástroje, orchestr, hudba vokální a instrumentální, melodické ozdoby, opera, opereta, balet, skladatelé a díla

Hmotnost 0.15 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.