V kabaretu - tři saxofony

 
Kontrola - Hotovo
  • 1 z 5
 

V kabaretu je stylová, příjemná a originální jazzová skladba, kterou pro Vás napsal Jaroslav Šimíček.

Dostupnost Skladem (1 ks)
469 Kč    
Kategorie Noty pro saxofon
 

V kabaretu je stylová, příjemná a originální jazzová skladba, kterou pro Vás napsal Jaroslav Šimíček. Tuto swingující skladbu budou saxofonisté rádi cvičit a hrát. Skladba je napsaná v aranžmá pro tři saxofony (AAT) a klavír. Součástí sady jsou také volitelné party pro saxofony sopránový (1 hlas), altový (3 hlas) a tenorový (2 hlas).
Party pro jazzovou rytmickou skupinu (kytara, basa, bicí) jsou ke stažení online.
V sešitě je uveden odkaz, který Vám umožní stáhnout si do počítače demo nahrávku i nahrávku klavírního doprovodu ve formátu mp3. Nahrávky jsou pořízeny z notačního programu, ve kterém byly skladby napsány. Audio (demo) soubor je zde uveden pro Vaši představu jak skladba zní, nahrávku klavírního doprovodu (v plném a v pomalejším tempu) je možné použít k nácviku skladby.

Skladba V kabaretu byla vydána pro soubory příčných fléten, klarinetů a saxofonů. Všechna tři vydání jsou vzájemně kompatibilní a jednotlivé hlasy můžete mezi sebou libovolně kombinovat a vytvořit si tak hudební soubor z nástrojů, které máte právě k dispozici.

Jaroslav Šimíček (*1962) je jazzový kontrabasista, hudební skladatel a aranžér. Vystudoval Pedagogickou fakultu v Ostravě, obor hudební výchova a český jazyk. V Ostravě absoloval také Lidovou konzervatoř, obor kytara a byl žákem jazzového hudebníka a pedagoga Karla Velebného. V současné době komponuje pro Českou televizi, divadlo a film a věnuje se také práci aranžerské.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.